Uw Calacatta-kwarts wordt op deze manier geproduceerd nadat we een partnerschap zijn aangegaan?

01-09-2022

Na de bevestiging van het kwarts(calacatta wit) proefproduct van onze klant, we gingen door met de eigenlijke grootschalige productie en we volgden ons gebruikelijke productieproces dat meestal in de volgende volgorde verloopt;

calacatta quartz slab

1. Onze klant kiest zijn favoriete stijl


Omdat het onze gewoonte is, staan ​​we altijd open voor de keuzes en specificaties van onze klant. Met onze schat aan ervaring in het vak kunnen we onze klanten echter enkele nuttige suggesties doen om ervoor te zorgen dat we hen niets dan het beste bieden.


2. Bevestiging van offerte


Op basis van welke stijl onze klant ook moet hebben gekozen, hebben we een redelijke en zakvriendelijke offerte opgesteld die binnen het budget van onze klant zal vallen voor de producten en stijl waar ze om vroegen.


3. Levering van productmonster


Nadat onze offerte door onze Britse klant was geaccepteerd, gingen we verder met het maken van een proefmonster, dat we ter inzage naar onze klanten stuurden.


4. Bevestiging van monster door onze klant


Na ontvangst van het voorbeeldproduct dat naar onze klant was gestuurd, waren ze onder de indruk van het ontwerp en kregen we het groene licht van hen om door te gaan met de grootschalige productie van de kwartssteenplaat.


5. De klant doet een aanbetaling voor massaproductie 


Omdat het monsterproduct met succes door hun inspectie is gekomen en ze hebben bevestigd dat het precies is wat ze hebben gevraagd, hebben ze de betaling voor de massaproductie van de bestelling gestort.


6. Massaproductie van producten 


Zonder verder tijd te verspillen, ging ons team van arbeiders rechtstreeks het productieproces in, en elke hand was aan dek om ervoor te zorgen dat we op tijd waren met de levering en nog steeds kwaliteit hoog in het vaandel hadden staan.


7. Verpakking en levering

calacatta quartz slab

Na de succesvolle productie van de volledige kwartssteenplaat die door onze klant was besteld, werd het product goed verpakt en precies op tijd uit onze fabriek verzonden.


Xiamen Yeyang Stone Groups is al meer dan 28 jaar actief in de steenproductie.


Sinds 2012 hebben we een kwartssteenfabriek geopend en ons eigen onderzoeks- en ontwikkelingsteam voor kwartssteentechnologie opgericht, evenals ons eigen verkoopteam. In de loop der jaren is het geleidelijk een relatief invloedrijke leverancier van kwartssteen geworden in de kwartssteenindustrie. Dankzij geavanceerde hightech productielijnen en professionele technici hebben we een uniek voordeel ten opzichte van onze collega's. We zijn goed in het produceren van geconstrueerde werkbladen (standaard werkbladen, werkbladen op maat) en hoogwaardige Calacatta-witte, Calacatta-gouden en grote platen, die onze klanten preferentiële prijzen en de beste serviceondersteuning kunnen bieden.


YEYANG Stone heeft door de jaren heen een sterke reputatie behouden als een vertrouwde leverancier van kwartssteenplaten voor een breed scala van wereldwijde klanten. En we garanderen continu kwaliteit om ervoor te zorgen dat klanten genieten van de optimale ervaring.


Als u op zoek bent naar advies overcalacatta kwarts plaat, ons team staat altijd klaar om te helpen.


Ontvang de laatste prijs? We reageren zo snel mogelijk (binnen 12 uur)

Privacybeleid